Strona główna » Czas realizacji zamówienia
Kategorie
  • ZIELKO
  • iron żelazko
  • Statyczne
  • head shoulders
  • cameleo men
01234
0

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Staramy się aby:
Zamówienia złożone i opłacone do godziny 11, były wysłane tego samego dnia.

 

Jednak należy mieć na uwadze, że na czas potrzebny na dostarczenie Państwa zamówienia pod wskazany adres (R+D) składa się czas realizacji zamówienia – kompletowanie, przygotowanie paczki do wysyłki (R) oraz czas dostawy potrzebny firmie przewozowej na dostarczenie przesyłki pod wskazany adres (D).
 

Przygotowanie zamówienia i wysyłka (R):
 

W przypadku wyboru przez Państwa formy płatności przelewem lub szybkimi płatnościami online, przystępujemy do realizacji zamówienia po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W przypadku skorzystania z szybkich płatności online, pieniądze znajdują się na naszym koncie po kilkunastu minutach. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym jego zaksięgowanie następuje w przeciągu ok. 1 dnia roboczego od nadania przelewu przez Państwa.
 

W obu powyższych przypadkach czas realizacji wynosi do 48 godzin od zaksięgowania wpłaty - w dni robocze. W dni wolne od pracy (weekendy, święta) czas realizacji liczony jest od najbliższego dnia roboczego od godziny 8 rano.
 

W przypadku złożenia zamówienia w dniu roboczym i wyborze płatności za pobraniem, zamówienie zostanie zrealizowane do 48 godziny od jego złożenia. W dni wolne od pracy (weekendy, święta) czas realizacji liczony jest od najbliższego dnia roboczego od godziny 8 rano.
 

Do czasu realizacji potrzebnego nam do przetworzenia zamówienia, skompletowania i spakowania, należy doliczyć czas potrzebny firmie przewozowej na dostarczenie przesyłki pod wskazany adres lub do paczkomatu. W zależności od wybranego przez Państwa przewoźnika, czas dostarczenia przesyłki może być różny.
 

Czas realizacji zamówienia przez przewoźników (D):
 

Od momentu wysłania przesyłki przez obsługę naszego sklepu, firmy przewozowe potrzebują następującego czasu, aby dostarczyć przesyłkę do Ciebie:
 

Firma kurierska - czas dostawy: 1 dzień roboczy od nadania przesyłki
 

Paczkomaty 24/7 – czas dostawy: 1-2 dni robocze od nadania przesyłki
 

ODBIÓR OSOBISTY
w stacjonarnych sklepach Drogerii Dafne
 - w następnym dniu roboczym po spakowaniu zamówienia w godzinach od 9:00 do 17:00.

Uwaga: prosimy o odbieranie towaru dopiero po otrzymaniu SMS`a z informacją o gotowości paczki do odbioru. 


 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu